YHTEYSTIEDOT

Huom!

Mikäli olet saanut outoja viestejä joiden lähettäjänä on puheenjohtaja(at)sakkry.com, ilmoitathan asiasta webmasterille (webmaster (at) sakkry.com)! Puheenjohtajan sähköpostiin on ilmeisesti murtauduttu ja onnistuttu väärinkäyttämään ja lähettämään mm. aiheettomia maksupyyntöjä. Asiaa tutkitaan. Pahoittelemme siitä aiheutuvaa vaivaa!

Puheenjohtajan tavoittaa toistaiseksi hänen henkilökohtaisesta sähköpostistaan, joka on nyt muutettu allaolevaan yhteystietolistaan.

 

Hallitus 2017

 

Puheenjohtaja
Seija Vainio, tursas (at) saunalahti.fi, p. 045-675 5828

Varapuheenjohtaja ja sihteeri
Laura Myllys, varapj (at) sakkry.com, p. 050-523 2931
sihteeri (at) sakkry.com

Jäsenet
Minna Pirttiniemi, m.pirttiniemi (at) hotmail.com
Maarit Ottavainen, maarit_ottavainen (at) live.com

Yhdistyksen postiosoite:
SAKK ry
c/o Laura Myllys
Sammalisentie 5
36910 Rautajärvi

 

Jalostustoimikunta 2017

 

Puheenjohtaja
Anu Mustonen, jalostus.sakkry (at) gmail.com

Jäsenet
Niina Kälvinmäki, cattleparks (at) elisanet.fi
Minkeli Welling, minkeli.welling (at) gmail.com

 

Muut toimihenkilöt

 

Jäsensihteeri
Minna Pirttiniemi, jasenet (at) sakkry.com

Rahastonhoitaja, yhdistyksen laskutusosoite:
Kalle Nurminen
Mäkijärventie 12 B
40950 Muurame
p. 040 555 8252
tursas (at) saunalahti.fi

Pentuvälittäjä
Helena Minkkinen, helluminkkinen (at) gmail.com
Pentupakettien tilaukset pentuvälittäjälle.

Tuotemyynti
Maije Dolmatoff, marianne.dolmatoff (at )pp.inet.fi
p. 040 835 8131

PEKO vastaava
Tiia Tiainen, tiia.anniina (at) gmail.com

TOKO lajivastaava
Laura Myllys, laura.myllys (at) kotiposti.net

Paimennuksen lajivastaava
Katja Karhinen, katjakarhinen (at) gmail.com

Nosework lajivastaava
Paula Luuri, paula.luuri (at) kotiposti.net

Internetsivujen ylläpito
Päivitykset: Minkeli Welling, webmaster (at) sakkry.com
Tekninen toteutus: Minna Laamanen

Toiminnantarkastajat
Matti Kariniemi
Kauko Seppänen

Varatoiminnantarkastajat
Ulla Keituri
Harri Forstén

Karjislehti
Päätoimittaja ja taittaja Minkeli Welling, kts. lisää valikosta Karjislehti
Lehtitiimissä Aino Kinnunen ja Niina Kälvinmäki

Korvaa sähköpostiosoitteista (at) merkillä @ sähköpostia lähettäessäsi ja poista välilyönnit merkin edestä ja takaa.

Yhdistyksen pankkiyhteys:
IBAN tilinumero: FI81 6601 0001 0016 76
BIC: AABAFI22
Pankki: Ålandsbanken